מדרגות ברזל

מדרגות ברזל הן פתרון מושלם להעניק ייחודיות לסביבת הבית או המשרד שלכם. בחברת שרון מעקות, אנו מתמחים בעיצוב וייצור של מדרגות ברזל מרהיבות – החל ממדרגות ברזל חיצוניות עמידות ומדרגות ברזל לחלל פנימי, בסגנון מודרני ואיכות ללא פשרות. הציצו בגלריית הפרויקטים המגוונת והיחודית שלנו, ותיווכחו בעצמכם כיצד מדרגות הברזל שלנו יכולות להפוך את הבית או המשרד לחוויה עיצובית בלתי נשכחת. צרו עמנו קשר כבר היום, והצטרפו לשורה הארוכה של לקוחותינו המרוצים שבחרו במדרגות הברזל האיכותיות שלנו.

החומרים

קונסטרוקציות מדרגות ברזל ומתכת נבנות על פי תכנון בצורות שונות, כקונסטרוקציה מרכזית בעוביים שונים, כקונסטרוקציות בקווים ישרים או משוננים כקונסטרוקציות כפולות, משני צידי המדרגות או כמעוגלות למדרגות ספירליות.
בחלק מהדגמים משמש הברזל לבניית המדרגה עצמה או כתשתית לעץ שיונח מעל.
עובי מדרגות מברזל ומתכת משתנה בהתאם לצורך, והוא מגיע בגוון טיבעי או יכול להיצבע לכל צבע שבוחרים.
מקפידים עבורך על איכות בלתי מתפשרת עם אמצעי עזר טכנולוגיים מתקדמים – כמו חיתוכי לייזר.
ברזל
 • עמידות גבוהה במיוחד.
 • מחיר נמוך ורמת קשיחות גבוהה.
 • מתאים לעיצוב נוסטלגי ורומנטי, מתכת בקווים ישרים לסגנון מודרני, מתכת מוחלדת בשילוב עץ – לאווירה כפרית, קונסטרוקציה נסתרת ממתכת – למדרגות מרחפות.
פליז
 • מתכת חזקה במיוחד.
 • מתאימה לעיצובים מודרניים ותעשייתיים.
נירוסטה
 • קלה מאוד לתחזוקה ועיצוב.
 • בעלת ברק אופייני ועמידות לשחיקה.
 • עמידה בפני שיתוך (קורוזיה), כתמים ולכלוך.
 • מתאימה לעיצובים מודרניים ותעשייתיים.

שאלות ותשובות

מתי נבחר בברזל?
מדרגות ברזל מתאימות גם לבתים פרטיים וגם לעסקים ומפעלים. כאשר מדובר בבית פרטי יותקנו בעיקר לאור שיקולי עיצוב כאשר נדרש עיצוב מודרני, אורבני או עתידני.

יחד עם זאת, המאפיין המרכזי שלהן החוזק שלהן, העמידות שלהן לאורך זמן והיכולת שלהן לשאת עומסים כבדים, ולספוג מכות חזקות מבלי להיפגע.

כאשר מדובר בסביבה עסקית, יצרנית או פרטית שבה מתקיימת פעילות אינטנסיבית ותנועה רבה, אז מדרגות ברזל ומדרגות מתכת יכולות לספק את הפתרון הטוב ביותר לטווח הארוך.
מהו המחיר של מדרגות ברזל?
קיימת חשיבות לסוג המתכת בה נבחר להשתמש. במידה וייבחרו חומרי גלם נוספים, כמו עץ או זכוכית, הם גם עשויים להשפיע על המחיר.

משכה של העבודה הנדרשת ומורכבותה, משפיעים אף הם על עלויות הפרויקט, שכן מדרגות ישרות ופשוטות מצריכות פחות השקעה ביחס לגרם ספירלי, שמחייב כיפופים ופרזולים

אנו מזמינים אתכם לתאם עמנו מועד לפגישת ייעוץ, בה תוכלו לשטוח בפנינו את הרצונות, הצרכים ואפילו החלומות שלכם, ואנו נגיש לכם תכנית מקצועית למימושם, והצעת מחיר משתלמת
מהו סוג הברזל ומתכת המומלץ למדרגות חוץ?
כאשר מדובר במדרגות חוץ החשופות למזג האוויר ופגיעות סביבתיות מומלץ לבחור בברזל מגולוון. ברזל מגולוון עמיד בקורוזיה ושומר על מראהו הטבעי לאורך זמן.
האם מדרגות ברזל מרעישות כשעולים עליהן?
מדרגות ברזל ומתכת עלולות להיות רועשות לכן צריך להתייעץ עם מומחה מדרגות אשר יוציא מפרט למדרגות שיהיו חזקות ושלא ירעישו כשעולים עליהן.
האם יש צורך לתחזק מדרגות ברזל?
במידה והמדרגות נמצאות מחוץ למבנה וחשופות לאקלים ותנאי מזג האוויר ייתכן ויצברו חלודה, ולכן, מומלץ לצבוע את המדרגות בחומר מיוחד פעם בשנה וזה כל הטיפול הנדרש.
 • משלבים בין החזון שלך לידע שלנו
 • עובדים עם החומרים האיכותיים ביותר
 • מבצעים פרויקטים מיוחדים ומורכבים

השאירו פרטים ותענו בהקדם

תנו לנו להיות השותף להגשמת החזון העיצובי שלך, מדרגה אחר מדרגה